Suurepärane auhinnamäng: anna endale võimalus rohkem raha teenida!

banner1

Jätkuks eilsele loole ,,Külalispostitus: Leia oma võti kõrge kvaliteediga töö ja elu juurde” ettevõtluse alustamise ja idee realiseerimise kohta tasub õppida raha teenima. Ka põhitöö kõrvalt või lapsepuhkusel olles oma ettevõtlusega alustades tasub läbi mõelda, kuidas küsida oma töö või teenuse eest raha nii, et iseenda tööandja olemisest rõõmu tunda. Oluline pole mitte töötada rohkem, vaid teha seda tulusamalt.

Oled väikeettevõtja, töötad palju, su tooted-teenused on kvaliteetsed ja kliendid armastavad sind, aga raha ja aega on alati liiga vähe?
Raamat „Õige hind toob rohkem raha“ aitab sul leida oma tootele õige hinna.

Kolme näite varal toob Pilvebüroo juht Krista Teearu oma raamatus välja põhjendused ja nõuanded, miks oma töö eest õiglast tasu küsida, kuidas saada üle psühholoogilistest takistustest õiglase töötasu küsimisel, kuidas kaasa minna hinnatõusuga ja seda oma klientidele tutvustada.

Raamatu sisu on selge ja lihtsasti hoomatav ka algajale, andes seejuures kaasamõtlemis- ja järgimisainet nii vastalustanud ,,põlve otsas kudujatele” kui ka kogenud teenusepakkujatele.

Pilvebüroo paneb Teadliku Vanema lugejate vahel loosi kolm raamatut. Selle võitmiseks vajuta meeldivaks nii Teadliku Vanema kui Pilvebüroo Fb-lehekülg, jaga jagamismängu plakatit Teadliku Vanema Facebooki-leheküljel (NB! Jagamine peab olema avalik) ja jäta jagamisest märk maha ka pildi alla kommentaaridesse.

Võitja loosime välja teisipäeval, 9. septembril! 

Kellele loosiõnn ei naerata, saab raamatu soetada mõnusa 30%-lise soodushinnaga, kasutades spetsiaallinki. Pakkumine kehtib 23. septembrini. 

Kui vajad nõu ja abi raamatupidamise alal. Tahad rohkem teada asukohavabast ärist, ettevõtlusega seotud bürokraatiast, (rahvusvahelisest) maksustamisest, raamatupidamisest, maksudest, investeerimisest ja oma rahaasjade planeerimisest, hinnastrateegiate kujundamisest vms, uuri lähemalt Pilvebüroo lehekülge. Sealsetest postitustest leiad hulganisti tasuta ekspertinfot. Samuti leiad tegija ettevõtjana erinevaid raamatupidamispakette. Pilvebüroo uudiskirjaga liitujad saavad aga tasuta viieosalise minikursuse ,,Ettevõtja ABC. Ellujäämise kursus alustavale ettevõtjale.”

bänner

Leave a comment

Your email address will not be published.

*