Suurepärane võimalus emadele!

banner1
Foto: en.wikipedia.org Foto: en.wikipedia.org

Lastele pühendudes on teinekord üsna keerukas enda jaoks aega leida. Teadlikvanem.ee koostöös jumestaja Katre Kriki ning fotograaf Kairi Timuskiga on kokku pannud mõnusa ilupaketi just emadele.

Hea võimalus õppida jumestamist professionaalse jumestaja käe all ning teha seejärel fotosessioon.

teadlikvanem.ee koostöös jumestaja Katre Kriki ja fotograaf Kairi Timuskiga otsivad modelli, kellele teha make-up, mille tegemise fotograaf step-by-step-juhendina üles pildistab.


Jumestaja Katre Krik on läbinud Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigi- ja Grimmikooli. Vaata Katre portfooliot siit. 

Kui võitjal on soovi, teeb fotograaf Kairi Timusk temaga pärast jumestuse valmimist 30-minutilise fotosessiooni. Vaata Kairi imelisi fotojäädvustusi siit.

Jumestaja ja fotograaf tulevad võitja juurde koju (Tallinna piires) või vajadusel võtavad kliendi vastu jumestaja kodus.

Modell saab valida, kas jumestaja teeb meigi enda vahenditega ning jagab soovitusi ja nippe personaalselt inimesele või teeb jumestuse kliendi enda materjalidega – nii on osalejal endal tulevikuks hea kogemus olemas. :)

Samuti saab modell ise valida, kas soovib peomeiki, päevameiki, õhtumeiki vm.


Loosis osalemiseks tuleks vajutada like nii Teadliku Vanema, jumestaja Katre Kriki kui ka fotograaf Kairi Timuski FB-lehele. Samuti tuleb antud pakkumist Facebookis jagada. (NB! Jagamine peab olema avalik)

Loosis osalemise tingimuseks on ka nõusolek, et jumestuse tegemise etappidest tehtud fotod avaldatakse koos jumestuse tegemise juhendiga teadlikvanem.ee leheküljel ja jagatakse FB-s.

Võitja loosime välja 18. augustil

 

bänner

Leave a comment

Your email address will not be published.

*