Teadlikvanem.ee soovitab: Norra kasvatusteadlase loeng Tartus

banner1

 

Palju on räägitud keerulisest lapsest tänapäeval ja meie paljude valikutega ühiskonna mõjust lapse arengule. Kuidas osata olla toetav lapsevanem, õpetaja, arst, abistaja selles olukorras? Milline on meie roll ühiskonnakaaslasena? Ja kuidas toetada selles üksteist? Mis on pedagoogika võimalused selles?

Juba homme, 20. veebruaril toimub Tartus Norra õpetaja, kirjaniku ja õppejõu Godi Kelleri loeng-seminar teemal ,,Meie aja laps – väljakutsed ja võimalused”.

Godi Keller on vabakutseline õpetaja, kirjanik ja õppejõud, kellel on enam kui 30 aasta pikkune kogemus laste, noorukite, lapsevanemate ja õpetajatega töötamisel. Tema vahetu esinemisstiil, huumorimeel ja praktilised näited elust enesest muudavad ta loengud meeleolukaks ja hõlpsasti jälgitavaks. Kes tema loenguid kord kuulanud, läheb ikka meeleldi tagasi. Põhjus on lihtne ja kinnitab seda, mis ta oma kodulehelgi välja ütleb: ta räägib lugusid. Lugusid vanematele, lugusid lasteaia- ja kooliõpetajatele, vanadele inimestele ning lastele, kasuvanematele, advokaatidele, meditsiiniõdedele ja farmatseutidele. Ja kõigile neile, kes aga küsivad.

Loeng-seminar toimub Tartu Herbert Masingu koolis, aadressil Vanemuise 33, kell 14.00-18.00. Loeng-seminaril on tõlge eesti keelde.

Eelregistreerimine ja lisainfo: kool@masing.tartu.ee või telefonitsi 7 361 686

Loeng-seminari tasu on 25 eurot. Selle saab tasuda MTÜ Päikeseratas arvele. Arve nr EE422200221043901204, märgusõna: Meie aja laps

GODI Kelleri loengu plakat GODI Kelleri loengu plakat

 

bänner

Leave a comment

Your email address will not be published.

*