Teadlikvanem.ee soovitab: retseptid lastele

banner1
Foto: lumealuimomo.blogspot.com Foto: lumealuimomo.blogspot.com

 

Lastega koos kokkama või hoopis lapsed ise kokkama. Veebileht retseptidlastele.eu jagab ideid, retsepte, näpunäiteid ja soovitusi, milliseid toite kui vanade lastega koos kokata, mida teha peolauale erinevateks tähtpäevadeks, millised on laste põhioskused köögis, milliseid lihtsaid ,,köögiabilise” ülesandeid lapsele jagada jne. Retseptide juures on eraldi välja toodud ka, mis võiks olla lapsevanema ning mis lapse roll konkreetse toidu kokkamise juures.

Eraldi on lehel juttu ka sünnipäevade korraldamisest, õigetest töövõtetest, mõõtühikutest jne. Samuti on välja toodud mõned lihtsad meisterdamisideed.

Kui miskit lehele ette heita, siis asjaolu, et mitmed retseptid kipuvad olema üsna võileiva- ja poolfabrikaadipõhised. Samas on kõigil vaba voli leida sobivaid alternatiive ning kasutada lehekülge just ideede tekitamiseks ning tõukeks koos kokkamisel.

Lapsed õpivad kõige paremini vanemate kõrvalt ning nendega koos tehes ja toit, mille tegemisel nad ise on kaasa saanud aidata, maitseb kindlasti paremini.

 

bänner

1 Comment on Teadlikvanem.ee soovitab: retseptid lastele

  1. Sophia Arise // 18. dets 2018 at 10:16 // Vasta

    Ma olen Sophia Arise. Ma tahan jagada põhjalikku märkust selle kohta, kuidas ma sain 58000 euro suuruse laenu GEORGE KENNETHi laenuinvesteeringute kaudu. MÄRKUS, kui olete huvitatud LOAN-i kontakti saamisest EMAIL-i kaudu: (georgekennethloaninvestment@gmail.com)

Leave a comment

Your email address will not be published.

*