Teadlikvanem.ee soovitab: toetavad kirjutised otse psühholoogidelt ja perenõustajatelt

banner1
Foto: commons.wikimedia.org Foto: commons.wikimedia.org

Millised on 10 laste kasvatamisega seonduvat müüti ja kuidas psühholoogid need ümber lükkavad? Milleni võib viia tublidusenõue? Kas kõik lapsed peavad läbima nö kohutavate kaheste etapi? Mida tasuks teada ema ja väikelapse koosolemisest ja eraldumisest? Kuidas õpetaja ja lapsevanemana koostööd jagada? Millest kõneleb lapse jonn? Neile ja paljudele teistele küsimustele annavad oma kirjutistes vastuse Perekeskuses Sina ja Mina kaasalöövad psühholoogid ja pereterapeudid.

Perekeskuse tegijad seisavad hea tervete peresuhete olulisuse eest ning propageerivad tõhusaid kasvatuspraktikaid. Perekeskuse Sina ja Mina veebist leiab nii nõuanderubriigi, raamatusoovitusi kui ka mitu korda aastas ilmuva uudiskirja. (Viimase abil on võimalik positiivseid võtteid ja laiemat üldpilti soosiv sõnum ka otse oma meilile saada.)

Õpi omama veidi laiemat pilti ning nägema lapse mure ja käitumishäire taha. Õpi ebameeldivas (pere)situatsioonis jõudma lahendusteni, mis on kõigi asjaosaliste poolt aktsepteeritud ja täidetud. Otsetee Perekeskuse uudiskirjadeni läheb siit. 

bänner

Leave a comment

Your email address will not be published.

*