Veebilehest

 

Tere lugemast!

Mul on suur rõõm, et külastate teadlikvanem.ee lehekülge.

teadlikvanem.ee on vanemaharidust edendav veebileht, mille sisuks on lapsi ja lastekasvatust puudutavad meediakajastused. teadlikvanem.ee eesmärgiks on tuua erinevate lastekasvatuslike küsimuste ja mõtete kajastused otse lugejateni.

Veebilehe sisu moodustavad teemakohased artiklid, intervjuud, arvamuslood, nõuandenurk, erinevate toodete ja teenuste ülevaated ja testid, teiste inimeste kogemusi ja läbielamisi puudutavad lood ja palju muud.

Sisutekstides on tähelepanu pööratud laste arengule nii füüsilisest, psüühilisest kui ka sotsiaalsest vaatenurgast ja nende eesmärgiks on aidata vanematel endil leida vastuseid, ideid ja põhjendusi erinevate lastekasvatuslike küsimuste osas. Nii annab veebileht vanematele taustateadmised, tänu millele on kergem leida just konkreetsele perele sobivaim lahendus.

Oma sisu ja kontseptsiooniga toetab teadlikvanem.ee vägivallatuid suhtlusmeetmeid ning laste ealiste ja individuaalsete eripäradega arvestamist.

Rõõmsate äratundmisteni

Mari Leosk, teadlikvanem.ee toimetaja

1 Comment on Veebilehest

  1. Tere, mul on mure 7-aastase pojaga. Muidu väga tubli ja tark, sügisel läheb kooli. Loeb, arvutab jne. Kuid poisil tulevad pisarad väga kergesti, iga väiksema asja peale. Ja isegi , kui pole midagi, ja pisarad silmas ja kui küsin milles probleem, siis vastab, et polegi midagi ja et lihtsalt kurb meel. Kodus kõik ok, ema-isa. Millest võib selline härdameelsus tulla ja kuidas seda parandada, et lapsel ei tekiks koolis probleeme?

Leave a comment

Your email address will not be published.

*